Податкове планування-2024

майстер-клас для фахівців у сфері податків і власників бізнесу
Вартість участі у лекції: 4000 грн – без доступу до запису лекції, 6000 грн – з отриманням посилання на запис лекції після заходу

До початку лекції

 залишилося

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Яких результатів ви можете досягнути?

Зниження податкового навантаження на бізнес добилися

75%слухачів лекцій

Складання розумної моделі податкового бюджету добилися

62%слухачів лекцій

Переглянути свою податкову схему 

89%слухачів лекцій

Програма лекції з податкового планування

Регламент і години лекції

 • 16:00 Податкове планування: початок.

  Який бюджет на податки у вашому бізнесі? Аудит податкової схеми ведення бізнесу. Чи платите ви багато податків і чи є варіанти платити менше? Пріоритети інтересів власника бізнесу: яку проблему з податками ми справді вирішуємо? Перспективи розвитку бізнесу і зміни податково; моделі.

 • 16:30 Ризики&Витрати.

  Якою є справжня ціна економії на податках? Ілюзія економії та аналіз переваг. Коли працювати «вбілу» справді дешевше? Три в одному: ПДВ, податок на прибуток і готівка. Чи можна вбити усіх зайців одним пострілом? Базові способи та прийоми вирішення поставлених задач. Виведення коштів у готівку: огляд усіх законних варіантів у розрізі ставок податків. Що можна максимально «витиснути» зі спрощеної системи?

 • 17:00 ПДВ: ризико-орієнтований підхід до планування.

  Чи справді СМКОР робить неможливим податкове планування ПДВ? Точки контролю для управління сплатою ПДВ. Як бути хорошим платником податків?

 • 17:30 Декларування і оподаткування доходів громадян

  Фінансовий моніторинг, податковий контроль, відповідальність за недекларування і несплату податків громадянами. Базові відомості про CRS та контроль доходів з різних країн.

 • 18:00 Кейси вдалого і невдалого податкового планування. 

  Як податки можуть поховати ваш бізнес? Як використати все, що існує, для платників податків. Схеми роботи з РРО, посередницькі схеми, побудова роботи з нерезидентами. Рекомендації напередодні податкової реформи-2025. 

 • 18:30 Відповіді на запитання

  Відповіді на запитання слухачів лекції.

Illustration

Спікер -Олександра Томашевська

Податкова консультантка Київського центру підтримки і розвитку бізнесу, податкова юристка з багаторічним досвідом у сфері обліку і оподаткування, авторка навчальних програм з податкового планування і оптимізації податків. 

Готові записатися?

Залиште свої контакти, і ми звʼяжемося з вами.

Дякуємо!

Ми звʼяжемося з вами якомога скоріше.

Can't send form.

Please try again later.